zagulska (zagulska) wrote,
zagulska
zagulska

ВЛАСТЬ ТАКИ ИМЕЕТ ДИВЕРСАНТОВ НА ДОНБАССЕ-1

ВЛАСТЬ ТАКИ ИМЕЕТ ДИВЕРСАНТОВ НА ДОНБАССЕ

"По предварительной информации, выстрел был осуществлен из миномета, который передвигался по городу на автомобиле. Так называемый кочующий миномет", — сказал Лысенко на брифинге.

http://magnolia-tv.com/text-news/2014-08-05/42923-partizani-donbasu-znishchili-shchonaimenshe-tri-desyatki-terorist-v-zorya

Партизани Донбасу знищили щонайменше три десятки терористів - Зорян Шкіряк

07:00 05.08.2014

Про це повідомив радник Міністра внутрішніх справ Зорян Шкіряк.

За його словами, місцеве населення Донбасу, що не входить до складу формувань і батальйонів українських силовиків, продовжує активно протидіяти бойовикам.

Зорян Шкіряк також зазначив, що поведінка бойовиків викликає невдоволення у місцевого населення.

- В тилу ворога продовжують діяти загони внутрішнього опору, які за останніх два тижні, знищили близько 30 найманців в Донецьку, Луганську і суміжних районах, - сказав він.

Разом з тим, радник глави МВС повідомив, що кількість бойовиків на Донбасі не перевищує 15 тис. осіб, а підкріплення їм з боку Росії стало менше.

- На сьогоднішній момент, загальна кількість російських військових, що залишилися і орудують на території кількох районів Донецької та Луганської області, може коливатися в межах 13-15 тисяч, - сказав Зорян Шкіряк.

За його словами, з території РФ бойовикам "ДНР-ЛНР" продовжує надходити підкріплення, хоча, вже в меншій кількості, ніж раніше.

Радник Міністра також нагадав, що в результаті успішного наступу сил АТО за останній місяць звільнено від бойовиків 75% раніше контрольованій ними території.

- Вони розуміють, що для більшості з них кінець близький, а можливість повернення в РФ практично дорівнює нулю. Саме тому, вони продовжують люто чинити опір силам АТО і звірствувати по відношенню до мирних українських громадян, - сказав Зорян Шкіряк.

За матеріалами прес-служби МВС України

Магнолія-ТВ.com

Магнолія-ТВ

http://magnolia-tv.com/text-news/2014-07-21/42327-u-lugansku-ta-donetsku-cholov-ki-idut-u-partizani-shchob-borotisya-z-tero

У Луганську та Донецьку чоловіки йдуть у партизани, щоб боротися з терористами - Зорян Шкіряк

06:49 21.07.2014

Спротив місцевого населення російським терористичним угрупуванням "ДНР" та "ЛНР", в Донецьку і Луганську, зростає і набуває масштабних ознак. Люди вдосталь натерпілися від тотальної путінської брехні, постійних знущань, вбивств, катувань, шантажу, пограбувань, мародерства і зґвалтувань. Вони все частіше виходять і вимагають кремлівських терористів йти геть. Кривавий теракт, скоєний сепаратистам и і спецслужбами РФ в українському небі, для багатьох став межею неповернення. Про це у Facebook повідомив радник міністра МВС Зорян Шкіряк, передає УНН.

За його словами, є інформація, що в Донецьку та Луганську, небайдужі чоловіки об'єднуються і вже формують партизанські загони для збройного спротиву міжнародним терористам.

"Їм набридло, керує жага помсти. Ними вже добуто першу трофейну зброю, сьогодні вночі було вбито кілька бойовикі в (від п'яти до семи, уточнюється). Це відповідь городян на щоденні масові розстріли озвірілими бойовиками, невинних, мирних українських громадян. Є сподівання, що ця тенденція зберігатиметься і вже скоро, "невідомі патріоти" почнуть активно знищувати рашистів з середини, допомагаючи силам АТО звільняти наші міста з тилу",- написав Шкіряк.

Магнолія-ТВ.com

Tags: теракт в Донецке
Subscribe
  • Post a new comment

    Error

    Anonymous comments are disabled in this journal

    default userpic

    Your IP address will be recorded 

  • 3 comments